НОВИНКА відеодомофонів LightVision Singapore

LightVision Singapore 7″ WiFi FHD та LightVision Singapore 10″ WiFi FHD – сучасні, стильні сенсорні домофони з IPS-дисплеєм на 7 та 10 дюймів, що забезпечують доступ до вашого будинку, квартири, офісного приміщення або дачі.

В цих моделях реалізована можливість підключення до мереж Wi-Fi, завдяки яким можна дистанційно керувати домофонами зі свого телефону зручним і практичним додатком TUYA на iOS і Android.

Відеодомофони від LightVision  розроблені з окремою увагою до деталей і зовнішнього вигляду вцілому. Вони мають витончений корпус, який виконаний з міцного пластику. Ніяких виступаючих кнопок, всі основні елементи управління сенсорні.

Домофон LightVision Singapore 7″ WiFi FHD виконаний в двох кольорах: білому і чорному. Цей дизайн і колір пристрою добре поєднується з інтер’єром будь-якого приміщення.

Дані прилади мають можливість підключення 2-х викличних панелей і 2-х камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS.

Моделі оснащені слотом для карти пам’яті microSD до 128 Гб, що дозволяє вести запис по руху з роздільною здатністю 1080P 25к/с.

Домофони LightVision Singapore 7″ WiFi FHD та LightVision Singapore 10″ WiFi FHD чудово поєднуються та створюють відмінну комбінацію з будь-якими панелями виклику від LightVision – RIO FHD, RIO FHD (RF), TOKYO FHD (2RF), TOKYO FHD (3RF), TOKYO FHD (4RF).

Завдяки якісному виконанню та своїм багатофункціональним можливостям домофоны LightVision Singapore нічим не поступаються своїм аналогам.

 

Купити відеодомофони LightVision Singapore WiFi FHD: https://bit.ly/3gaeBa2

(044) 277-23-53

(093) 782-01-02

(098) 782-01-02

(095) 782-01-02

Наш сайт: https://ctb.com.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/ctbua/