НОВИНКА біометричних автономних замків від Trinix.

Моделі TRL-5201BTFW BLACK, TRL-5202BT2FW BLACK, TRL-5203BTF SILVER – це автономні бездротові замки, які мають досить багатий функціонал.

TRL-5201BTFW BLACK, TRL-5202BT2FW BLACK– пристрої вуличного виконання, доступ в приміщення можливий 5-ма способами: по відбитку пальця, за цифровим кодом, ключем, через додаток TTLock або карткою доступу. Також для відкриття дверей можна використовувати кілька варіантів аутентифікації одночасно.

Особливість TRL-5202BT2FW BLACK – відкриття замку відбитком пальця і картою/ключем не тільки на вхід, але і на вихід.

Бездротовий замок TRL-5203BTF SILVER  внутрішнього виконання. Доступ до приміщення також відбувається за допомогою відбитку пальця, цифрового коду, ключа, додатку TTLock або карти доступу.

Електрозамки ідеально підійдуть для використання в системах контролю доступу в невеликі офіси, складські приміщення, серверні, особисті кабінети, де потрібен особливий контроль відвідувачів.

Пристрої мають міцний металевий корпус, який захистить від механічних та фізичних пошкоджень, а завдяки сучасному стильному дизайну підійдуть для будь-якого інтер’єру.

Замки оснащені зчитувачем Mifare (13.56Mhz), який дозволяє отримувати доступ, використовуючи спеціальні карти. Пристрої підтримують до 200 користувачів по карті доступу і до 200 користувачів за кодом.

Також дані моделі підтримують зв’язок через Bluetooth. Для автономної роботи потрібні 4 батарейки типу АА. При низькому заряді батарей замок видає сигнал оповіщення, після якого потрібно поміняти батарейки.

Сучасність та функціональність, без сумнівів, роблять Trinix TRL-5201BTFW BLACK, TRL-5202BT2FW BLACK, TRL-5203BTF SILVER ідеальними варіантами при виборі біометричних замків.